Różany Gaj

Indywidualne podejście

Przy organizacji wszelkiego rodzaju imprez łączymy długoletnie doświadczenie z kreatywnością, a to połączenie nigdy nie zawodzi. Nasze podejście charakteryzuje się oryginalnością, elastycznością i precyzją. Doskonale wiemy, że każda okazja wymaga indywidualnego podejścia.

Zapraszamy do kontaktu:
tel.: + 48 884 992 910
e-mail: biznes@rozanygaj.pl

Ślub z widokiem na Zatokę

Wesela

Wybór miejsca, gdzie odbędzie się przyjęcie weselne odgrywa niezwykle istotną rolę. Aby tego dnia wszystko przebiegło doskonale konieczne jest nie tylko klimatyczne wnętrze i wyśmienita kuchnia, ale także pomoc profesjonalnego koordynatora. Wszystkiego tego może oczekiwać Para Młoda, która powierzy nam organizacje tak wyjątkowego dnia.

Wyjątkowe miejsce

Uroczystości okolicznościowe

Wyjatkowe przestrzenie bankietowe w naszym hotelu idealnie nadają się do organizacji każdego rodzaju imprezy okolicznościowej tj.: uroczystości rodzinne i firmowe, spotkania integracyjne, komunie, chrzciny, rocznice, jubileusze, wernisaże, studniówki i wiele innych.

Kolorowe imprezy

Dziecięce uroczystości

Wyobraźnia dziecka nie zna granic. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na potrzeby naszych najmłodszych Gości. Taniec, zajęcia, warsztaty artystyczne - wszystko to można podziwiać podczas organizowanych przez nas imprez dla dzieci. Oferujemy również specjalnie skomponowane menu dla dzieci. Wszystko po to, aby Twoje dziecko mogło spędzić z nami czas w zdrowy i aktywny sposób.

Ekscytująca

Biesiada przy grillu

Na naszym tarasie widokowym przygotujemy dla Państwa kolację w formie grilla. Luźna atmosfera połączona ze znakomitym jedzeniem wprawi Państwa w fantastyczny nastrój. Dopełnieniem spotkania będzie piękny widok na morze.

Zgoda na pliki cookie
Konfiguracja
O plikach cookie