Lokalizacja w centrum

Znakomite miejsce

Centrum Gdyni oddalone jest od hotelu o około 2 km, a dworzec kolejowy Gdynia Główna – o 2,5 km. To idealne miejsce dla fanów długich spacerów wybrzeżem, atmosferą miejsca i bliskością piaszczystej plaży.

Różany Gaj

Idealne miejsce spotkań

Restauracja Różana oraz taras na czwartym piętrze z widokiem na Gdyński Bulwar i zatokę to miejsce, w którym każde spotkanie zyskuje niepowtarzalną oprawę.

konferencje i bankiety

Biznes na wyciągnięcie ręki

Eleganckie konferencje i bankiety wymagające odpowiedniej oprawy. Dwie klimatyzowane, gustowne i kompleksowo wyposażone sale konferencyjne spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Dla najmłodszych

Z myślą o dzieciach

Hotel Różany Gaj to idealne miejsce na pobyty rodzinne. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy Kącik Zabaw, a na świeżym powietrzu na dzieci czeka otoczony zielenią plac zabaw ze zjeżdżalnią, huśtawkami i ścianką wspinaczkową, gdzie milusińscy pod czujnym okiem rodziców mogą dać upust dziecięcej energii.

Dodatkowo, dla miłośników zabaw w wodzie przygotowaliśmy szereg atrakcji w strefie basenowej.

Dzieci w hotelu

Udogodnienia

Jako certyfikowany Hotel Przyjazny Rodzinie, specjalnie dla Państwa pociech przygotowaliśmy szereg udogodnień: nakładkę na toaletę, podest do umywalki/toalety, nocnik, kosz na zużyte pieluchy, podgrzewacz do butelek, wanienkę, łóżeczko, przewijak oraz nawilżacz powietrza. 
W trosce o Państwa komfort umożliwiamy również zamówienie do hotelu wykwalifikowanej opiekunki oraz lekarza.

Dla zmotoryzowanych

Parking

Dla Gości podróżujących samochodami oferujemy zewnętrzne miejsca postojowe przed budynkiem hotelu.

Zgoda na pliki cookie
Konfiguracja
O plikach cookie