Hotel Różany Gaj Gdynia, Gdynia
, Gdynia

Atrakcje w pobliżu

Wybierz termin
28 lis 2020
29 lis 2020
Gwarancja najniższej ceny 

Zorganizowane bezpłatne spacery po Gdyni w każdą* sobotę o 10:00!

Spacery łączą bogatą historię Gdyni z nieszablonową prezentacją miejskich hoteli. Organizatorem projektu jest Gdyńska Rada Turystyczna, a prowadzący to licencjonowani przewodnicy, a przede wszystkim miłośnicy Gdyni. 
"Gdynia o 10:00" to gwarancja dobrze spędzonego czasu!

Kliknij w link, żeby poznać szczegóły

Centrum Nauki EXPERYMENT

Experyment jest niecodzienną pracownią doświadczalną dla małych i dużych odkrywców - amatorów, w którym w sposób namacalny mogą oni na własną rękę przeprowadzić eksperymenty, poznając prawa fizyki i przyrody. Experyment to 5 wystaw stałych, ponad 200 stanowisk interaktywnych, Wirtualna Wystawa Wynalazków Leonardo Da Vincii (wykorzystująca technologię Rozszerzonej Rzeczywistości) oraz wystawy tymczasowe.

Centrum Nauki EXPERYMENT

Gdynia InfoBox – Obserwatorium Zmian

W głównej sali Gdynia InfoBox znajduje się ogromna makieta miasta o rozmiarach prawie 8 x 4 m. Imponuje nie tylko wielkością, ale i dbałością o odwzorowanie szczegółu. Na makiecie znalazły się zarówno budynki istniejące, jak i te projektowane. Dopełnieniem dla makiety są wielkie ekrany dotykowe, które zabiorą oglądających w interaktywną podróż do przyszłości.

Gdynia InfoBox – Obserwatorium Zmian

Marzyciel – dyrygent fal

Z Molo Południowego, z okolic Akwarium Gdyńskiego, a także z mariny jachtowej widoczny jest dwumetrowy odlew z brązu, statuetka przedstawia chłopca z batutą. Znajduje się on w odległości ok. czterdziestu metrów od brzegu. To „marzyciel”. Chłopiec, który wynurzając się z morza, dyryguje falami wita i żegna gości gdyńskiej mariny. Twórcą dzieła jest uznany rzeźbiarz Adam Dawczak-Dębicki.

Marzyciel – dyrygent fal

Mini Muzeum Budynku Modernistycznego

W Mini Muzeum znalazły się oryginalne elementy wyposażenia mieszkań i części wspólnych, dokumentacja nieruchomości oraz zdjęcia zrobione wewnątrz mieszkań. Zobaczyć można m.in. magiel ręczny sprzed wojny, schron i jego wyposażeniem, tablice mosiężne z listą lokatorów i numerami mieszkań, wmurowane skrzynki na listy, wyposażenie klatek schodowych w marmury i elementy kamienne.

Mini Muzeum Budynku Modernistycznego
mobile nav bg
Zobacz na mapie

Rezerwacja niedostępna

W celu zarezerwowania pobytu prosimy o kontakt z recepcją.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij